Przejdź do treści

Studio Boudoir w Lublinie

Zaprojektowane specjalnie na potrzeby buduarowych sesji zdjęciowych, znajdujące się w biurowcu w pobliżu centrum Lublina na ulicy Głowackiego.  Skierowane na południową stronę duże okna wraz z balkonem zapewniają duże ilości naturalnego światła, które sprawia, że każdy wygląda przepięknie i pozwala tworzyć niezwykle nastrojowe i zmysłowe ujęcia.

Studio podzielone jest na cztery sekcje sprawiające wrażenie przebywania w prawdziwym mieszkaniu, do dyspozycji jest podwyższone łóżko z wezgłowiem, kanapa, rattanowy fotel typu papasan w otoczeniu zieleni oraz “suchy” prysznic. Taki układ i wybór dostępnych miejsc zapewnia ogromne możliwości i jest gwarancją stworzenia wielu różnorodnych ujęć.

W studio również odbywają się bezpłatne konsultacje przed-sesyjne, podczas których można się lepiej poznać, zobaczyć jak to wszystko wygląda, wyjaśnić wszystkie wątpliwości oraz ustalić szczegóły sesji, mam też możliwość pokazania produktów pokazowych. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na taką konsultację, oczywiście możemy też wszystko ustalić przez telefon lub komunikator internetowy.

Jesteś gotowa zaplanować swoją sesję buduarową?