Przejdź do treści

Opinie

Pani E.

Generalnie, żeby miało to sens, muszę napisać ciut o sobie. Jestem cholernym cykorem, gdy mam stanąć przed kamerą, mikrofonem, aparatem. Nawet karaoke budzi ogromne lęki. I tu pojawia się pomysł na sesję buduarową.
Patrząc na pesel, może być to ostatni moment, żeby Photoshop się nie zawiesił 😉 To, że trafiłam konkretnie do Kamila śmiem twierdzić jest błogosławieństwem. Człowiek utalentowany, specjalista, psychologicznie i profesjonalnie traktujący kobiety, które fotografuje. Sądzę, że to jak otwiera swoje klientki jest na miarę złota, zwłaszcza przy takich sesjach. Zdjęcie bez obróbki chętnie wzięłabym wszystkie! Przecudne doświadczenie. Polecam każdej kobiecie, a zwłaszcza tym zakompleksionym fest. On pokaże Wam jakie jesteście zajebiste.

Dzięki i do zobaczenia! 😊

Pani K.

Jeśli zastanawiasz się nad buduarową sesją zdjęciową, to tylko u Kamila!

Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, mimo różnych obaw, które przechodziły mi przez myśl. Bo przecież gdzie ja i zdjęcia? 🙂 Tu za dużo, tam za mało, nie mam w czym.. mnóstwo obiekcji…  Na szczęcie Kamil zadbał o każdy szczegół. Współpracuje ze świetną wizażystką, która profesjonalnie mnie przygotowała. Podpowiedział mi też jak się przygotować, udostępnił mi materiały, gdzie wszystko szczegółowo opisał.

Przed spotkaniem Kamil poprosił mnie o wypełnieni krótkiej ankiety, w której mogłam napisać czego oczekuje, jaką muzykę lubię itd. Chciał mnie poznać, co bezpośrednio przełożyło się na atmosferę na sesji. Myślę, że w dzisiejszych czasach tak profesjonalne przygotowanie i indywidualne podejście, to rzadkość i wymaga szczególnego docenienia.

Najbardziej chyba obawiałam się pozowania, na szczęście Kamil wszystko dokładnie tłumaczył, pokazywał na sobie i jestem zachwycona efektem. Atmosfera na sesji super, czułam się bardzo swobodnie już od samego wejścia. Pewnie dlatego, że przed sesją sporo rozmawialiśmy przez tel i messengera.

 

Szczerze uważam, że warto zrobić sobie taki prezent i spojrzeć na siebie oczami fotografa.
 Kamil, Tobie jeszcze raz dziękuję za piękne, wyjątkowe zdjęcia, które z pewnością znajdą swoje miejsce na ścianie w sypialni 🙂

 

Pani I.

Sesje u Kamila sprawiają , że chce się więcej i więcej! Kamil jest przesympatyczną , otwartą osobą co osobiście uważam za ważne, aby właśnie czuć się dobrze podczas sesji. Sposób w jaki profesjonalnie podchodzi do fotografii sprawia , że sesję są bardzo owocne bo potrafi wydobyć kobiece piękno do którego same nie jesteśmy przekonane.
Na innych sesjach było dla mnie wręcz niewykonalne pokochać swoje kompleksy jednak po sesji z Kamilem jestem zachwycona wręcz zakochana w uzyskanych efektach pracy, naprawdę warto zaufać. Myślę , że zaufanie jest podstawą do dobrej sesji.

Pani A.

Przecudne zdjęcia, olimpijski spokój, kreatywność , ponadprzeciętny talent, niesamowite podejście, moc wytwarzania wyjątkowej, magicznej atmosfery – to wszystko sprawia, że sesja staje się niesamowitym przeżyciem. Fajna, luźna atmosfera podczas sesji pozwala swobodnie czuć się w tej nietypowej roli “modelki”. Jeśli chodzi o zdjęcia, to są tak fenomenalne, że mówią same za siebie! Gorąco wszystkim polecam studio Kamil Jania Boudoir !!!

Pani D.

Zdecydowanie polecam udział w sesji zdjęciowej. Kamil to profesjonalny artysta. Jego fotografie są niepowtarzalne i wyjątkowo piękne. Widać, że to jego pasja. Wspaniała atmosfera podczas sesji, jego spokój i postawa pozwalają poczuć luz i komfort co sprzyja i pozwala na wykonanie odważnych zdjęć.

Pani A.

Decyzja o umówieniu się na sesję do Kamila była spontaniczna.
Na początku, po zobaczeniu portfolio, pomyślałam sobie „Rany, jakie te zdjęcia są piękne! Ja też takie chcę!”, zaraz potem jednak stwierdziłam, że niee, to nie dla mnie, nie mam tyle pewności, moje zdjęcia na pewno by tak nie wyszły, a w ogóle to najpierw powinnam „zrobić formę” i dopiero potem zobaczymy. Po jednej nocy przemyśleń podjęłam decyzję – jak nie teraz to kiedy! 

Fakt, dzień przed sesją zaczęłam się nieco stresować, ale wszystkie emocje zaraz ze mnie uleciały, jak tylko przyjechałam do studio :) Kamil jest niezwykle serdecznym, otwartym i bezpośrednim facetem. Nie wiem, jak to robi, ale bardzo szybko tworzy luźną, zabawną atmosferę, dzięki czemu czułam się jakbym tę sesję robiła z kumplem. Same zdjęcia to po prostu majstersztyk! Co kolejne to piękniejsze! Nidy nie czułam się swobodnie pozując, ale dzięki podpowiedziom Kamila z każdą minutą przychodziło mi to coraz bardziej naturalnie. 

To niesamowite doświadczenie, które każda kobieta powinna przeżyć – ja sama z pewnością do Kamila wrócę na kolejne sesje. Nie ma co się wahać – to niesamowita pamiątka warta każdych pieniędzy, a jeśli myślisz sobie „może kiedyś” to powiem tylko jedno – młodsza już nigdy nie będziesz. ;)

Pani P.

Sesja z Kamilem to było coś niesamowitego, zdjęcia które powstały to coś pięknego. Zdjęcia z których jestem na maxa dumna, podejście Kamila do sesji było mocno indywidualne, wywiad na początku spotkania, pomoc w każdym szczególe, dobieranie odpowiedniej pozy aby wyglądać dobrze.
Z akceptacja Siebie miałam ogromny problem od zawsze, sesja była przełamaniem, wyjściem spoza strefy własnego komfortu i stało się. Jestem dumna z Siebie, dziękuje Kamilowi i polecam każdej kobiecie. Kamil jest fantastyczną osobą i genialnym fotografem! Wrócę!

Pani M.

Sesja buduarowa? Dlaczego nie? Szczególnie, kiedy dostanie się ją na prezent, tak jak w moim przypadku. Sesja u Kamila? To już strzał w dziesiątkę!

 Czy pomyślałam chociaż przez chwilę, że to może nie dla mnie, albo, że sobie nie poradzę? Zdjęcia nie wyjdą takie, jak sobie wymarzyłam i w ogóle miliony innych „ale”? Oczywiście. Stres towarzyszył mi na kilka dni przed sesją. Czy było czego się obawiać? Absolutnie nie!

 Kamil to profesjonalny fotograf, który potrafi sprawić, że masz wrażenie, jakby się go znało od bardzo dawna. Nie wiem jak on to robi :P Podczas sesji atmosfera była bardzo swobodna, ani się obejrzałam, jak powstały przepiękne zdjęcia. Było ich tak wiele, że miałam problem z wyborem tych najlepszych.

 To był wspaniały czas, bardzo się cieszę, że dostałam taki prezent i mogłam go wykorzystać. Polecam z całego serca sesję buduarową u Kamila, każdej osobie, która chce przeżyć niezwykłą  przygodę, poznać siebie na nowo, poczuć się wyjątkowo. Zobaczyć, jak bardzo można się zmienić podczas kilku chwil.

 PS. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby ktoś zadbał o moją ulubioną czekoladę :) Dzięki Kamil.

Pani E.

Sesja u Kamila była bardzo przyjemnym doświadczeniem :) Stres który początkowo mi towarzyszył, szybko minął dzięki miłej i luźnej atmosferze. Efektem są naprawdę piękne zdjęcia, Kamil bardzo dba o to aby sylwetka wyglądała jak najlepiej. Sesja była moim prezentem urodzinowym, który okazał się jak najbardziej trafiony :)
Chętnie powtórzyłabym to doświadczenie, szczerze polecam! :)

Pani O.

W ciągu całego roku miałam kilka sesji buduarowych, oraz nie całkiem, z Kamil Jania Boudoir. Są tą bardzo miłe wspomnienia, pewne różnych emocji, wesołych, zmysłowych, poważnych. Czasami miałam chęć skakać na łóżku i śmiać się, w innym momencie tańczyć, powtarzać zdjęcia wiadomych modelek lub wymyślać całkowicie swoje.

Najważniejsze, że z fotografem Kamil Jania Boudoir zawsze czułam się bezpiecznie i pewnie, nie ważne jak sensualne zdjęcia robiliśmy. Po sesji byłam zdziwiona ilością przepięknych zdjęć oraz profesjonalizmem fotografa. Zdecydowanie polecam wszystkich kobietom, zwłaszcza tym, które wybierają się po raz pierwszy na sesję. Uważam, że warto dla każdej kobiety przeżyć chociaż raz w życiu podobną sesję, zobaczyć siebie piękną, cudowną, w totalnie innym światle.

Pani K.

Nie lubię zdjęć, unikam fotografowania a jeśli to robię to strzelam dziwne miny. Oprócz obowiązkowej sesji ślubnej jakieś 10 lat temu, nie robiłam sobie nigdy żadnych profesjonalnych zdjęć (ostatnio dosyć modne).
W pewnym momencie zorientowałam się jak szybko czas, dzieci i inne zmiany w naszym życiu wpływają na nas samych nie tylko zmieniając nas wewnętrze a przede wszystkim odbijając kolejne rysy na naszym ciele. Wtedy zainspirowana pomysłem koleżanki odnośnie sesji zdjęciowej obejmującej całokształt naszej osobowości postanowiłam podjąć wyzwanie pod tytułem „Sesja Buduarowa”.
Zakompleksiona żona i matka (same wiemy jak kolejne ciąże zmieniają nasze ciała). Sesja bardzo pozytywnie wpłynęła na moje podejście do samej siebie. A wprawione oko fotografa ujęło to w całokształt piękna.
Osobiście uważam że każda kobieta powinna odbyć taką sesję.
Na początku bardzo spięta i przestraszona tego co mnie czeka. Jednak Pan Kamil świetnie ściąga złe emocje i przełamuje barierę wstydu/intymności w naturalną strefę funkcjonowania. Jeśli sesja buduarowa to tylko z Kamilem Jania.

Pani J.

Moja współpraca z Kamilem nawiązała się po ogłoszeniu wyników konkursu „Zostań Modelką”. Zgłoszenie się i udział w wygranej sesji było – mogę śmiało to powiedzieć – jedną z najlepszych przygód w moim życiu!

Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera to coś, co od razu sprawiło, że stres zniknął (a był nie mały). Po wejściu od razu usłyszałam swoją ulubioną muzykę – teraz już wiedziałam, dlaczego Kamil pytał o moje ulubione zespoły :D Podobnie było z poczęstunkiem – o to też zadbał – moje ulubione kwaśne żelki i czekolada z karmelem!

Przed zdjęciami nastąpiła chwila rozmowy, podczas której dowiedziałam się wszystkiego o studiu (np. że wszystko jest ruchome i możemy zmienić właściwie całe wnętrze) i o tym, jak przebiegała będzie współpraca, między innymi (coś w co na początku nie wierzyłam, a jednak!), że Kamil będzie na sobie pokazywał pozy, które będzie miał na myśli, a których nie będę w stanie sobie wyobrazić – to sprawiało, że podczas zdjęć śmiechu było co nie miara! Gorzej było później, kiedy jednak trzeba było otrzeć łzy śmiechu i pokazać swoją zmysłową odsłonę. Co ważne, Kamil jest profesjonalistą, zawsze pyta czy czujemy się komfortowo, czy wszystko jest w porządku, czy potrzebujemy przerwy lub mamy ochotę na kawę.

Co do inspiracji – jest otwarty na wszystko i ma wiele propozycji, nie namawia jednak do przekroczenia swojej granicy. Zakres zależy od nas. Myślę, że nawet ubrane w worek, dzięki wskazówkom Kamila wyglądałybyśmy bosko! Po zakończeniu pracy przychodzi czas na wybranie zdjęć, ale łatwe to nie jest. Najchętniej wzięłoby się wszystkie – są po prostu cudowne! Oglądając je, ciągle powtarzałam – to naprawdę ja? Kamil musiał mieć ze mnie niezłego śmieszka :D Zdjęcia bez obróbki wyglądają świetnie i niczego im nie brakuje, światło i odpowiednie ustawienie ciała naprawdę wystarczą.

Wychodząc od Kamila trzeba przygotować się na duże zmęczenie (wbrew pozorom, to nie jest takie proste), ale i zadowolenie z siebie. Na zdjęciach zobaczyłam wszystko to, czego myślałam, że nie mogę osiągnąć. Zobaczyłam kobietę, która potrafi być zmysłowa i pewna siebie. Moja samoocena znacząco wzrosła i bardzo często wracam do tych zdjęć kiedy mam cięższy dzień. Zawsze kiedy je oglądam, wywołują uśmiech na twarzy. To była moja pierwsza sesja u Kamila, ale myślę że nie ostatnia :)

Pani K.

Polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko !!!
Moja najlepsza sesja:) miałam obawy co do sesji ciążowej (czy sobie poradzę, czy powinnam) ale teraz cieszę się, że się zdecydowałam ;) mega profesjonalizm, super atmosfera. Kamil charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdej kobiety, dzięki czemu nie czuć skrepowania i można być pewnym ze finalnie sesja wyjdzie bombowo. Z sesji wyszłam mega odprężona i zadowolona
Polecam każdej przyszłej mamie, która chce mieć pamiątkę z tego wyjątkowego czasu:)

Pani K.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia autorstwa Kamila już wtedy wiedziałam, że to profesjonalista. Nie mogłam uwierzyć, że ktoś potrafi robić tak niepowtarzalne fotografie, które eksponują kobiecą sylwetkę jak dzieło sztuki. Jednak najbardziej wyjątkowym elementem w tej sesji jest metamorfoza, która przebiega w myślach kobiety, to niesamowite jak zmienia się postrzeganie samej siebie. Ale może zacznę od początku…

Koleżanka chciała pochwalić się efektami swojej sesji i wysłała mi link do galerii. Byłam lekko zaskoczona, że zdecydowała się na takie zdjęcia, ale po ich obejrzeniu zorientowałam się, że jestem totalnie zachwycona. Gdzieś z tyłu głowy pojawiła się myśl, że też chciałabym spróbować… jednak bardzo szybko zniknęła, bo przecież ja nie dałabym rady.

Do tej pory jestem wdzięczna znajomej, że opowiedziała mi jak ta sesja ją odmieniła, gdyby nie to pewnie nadal bym się nie odważyła. Bardzo ważne jest to, żeby ta decyzja była dobrze przemyślana..bo tu nie chodzi o zwykłe zdjęcia, tylko takie które w pewnym stopniu zmieniają nasze życie.

Przed przyjazdem do studia byłam strasznie zakompleksioną osobą, po ciąży ciało się zmienia, więc ciężko było zaakceptować pewne rzeczy. Byłam strasznie zestresowana i obawiałam się, że kiedy stanę przed drzwiami to strach weźmie górę i zawrócę. Na szczęście w odpowiednim momencie drzwi się otworzyły i stanął w nich uśmiechnięty Kamil.

Kiedy zaczęliśmy rozmawiać zapomniałam, że miałam się stresować, poważnie. Jest on taką sympatyczną osobą, że czujesz się jak na kawie u najlepszego przyjaciela. Podczas robienia zdjęć dokładnie tłumaczy jak zapozować a nawet pokazuje na sobie, dzięki czemu wiesz że mimo że nie jesteś zawodową modelką to dasz radę. Świetna atmosfera w studio i pełen profesjonalizm Kamila przekładają się na efekty sesji. Po tym jak zobaczyłam zdjęcia, pytałam kilka razy czy to na pewno moje fotki, czy się nie pomylił, no bo jakim cudem to ja? Ale to byłam JA. Piękna, kobieca i zmysłowa. Nie mogłam uwierzyć..

Ale zorientowałam się, że zawsze taka byłam, potrzebowałam tylko osoby, która by mnie uświadomiła i tym właśnie zajmuje się Kamil. Jest takim Aniołem Stróżem dla Naszej pewności siebie, dla Nas ❤️ Ogromnie się cieszę, że Go poznałam i na pewno jeszcze wiele razy do niego wrócę. Jeśli się zastanawiasz..to uwierz, że WARTO 🥰

Pani W.

Bardzo długo zastanawiałam się nad sesja buduarową. Na Kamila trafiłam zupełnie przypadkiem przez post na Facebooku, było tam również piękne zdjęcie jego autorstwa. Wahałam się czy napisać komentarz a później długo myślałam czy to aby na pewno dobry pomysł. Myślałam sobie, że takie zdjęcia to moje marzenie i pewnego rodzaju cudowne doświadczenie poznania swojego ciała a z drugiej strony miałam w sobie wiele leku i obaw co do tego jak to wszystko wygląda “od kuchni”.

Teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Zacznę od tego, że już od pierwszych wiadomości wymienionych z Kamilem wiedziałam, że to co robi to jego pasja i za sprawę nadrzędną stawia sobie komfort psychiczny i zadowolenie modelki. Czułam, że Kamil chce mi zrobić piękne zdjęcia dokładnie tak jak ja sama sobie to wyobraziłam a nie jak on by chciał żeby to wyglądało. Wchodząc do jego pięknego studia chciałam uciekać – naprawdę. Wystarczyło kilka zdań zamienionych z Kamilem i cały mój niepokój i stres odszedł. Gdy pokazywał mi każde kolejne wykonane zdjęcie czułam się coraz pewniej i coraz piękniej. Finalnie efekt sesji przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mam zdjęcia dokładnie takie jakie chciałam mieć a nawet lepsze!

Cała sesja była bardzo profesjonalna ale w tak wspaniałej atmosferze, że absolutnie nie sądziłam, że będę mogła do niej podejść z takim spokojem i luzem. Zaufałam Kamilowi i to było najlepsze co mogłam zrobić. Nie zawiódł mnie, wykonał kawał dobrej roboty i pozwolił spojrzeć na siebie mniej krytycznie. Każdej kobiecie które się waha i zastanawia czy aby na pewno warto zdecydować się na takie zdjęcia chce powiedzieć – WARTO – Dla siebie.

Podsumowując, Kamil to profesjonalista który na pewno zrozumie co chcesz pokazać i jak. Zdjęcia które robi są niebanalne, bardzo sensualne i artystyczne. No a sama atmosfera sesji, cóż mogę powiedzieć nie mogę doczekać się kolejnej a taka będzie na pewno ❤ Kamil, rób to co robisz dalej bo jesteś w tym wspaniały! Nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania i jego efektów.

Pani W.

Zaobserwowałam Kamila znacznie wcześniej i nie mogłam wyjść z podziwu, jaką sztukę potrafi zrobić z każdej kobiety która się do niego zgłosiła. Przeglądałam zdjęcia pojawiające się na stronie, oraz Wasze tutaj, gdzie pisałyście o wspaniałej atmosferze. Sama chciałam spróbować, ale wahałam się, czy to na pewno dla mnie, czy moje ciało, którego na codzień nie do końca akceptuje, będzie się nadawać. Gdy przyszłam do studia, odrazu poczułam się swobodnie, tak jakby za dotknięciem różdżki, na okres sesji, całe te wątpliwości, rozmyślania o swoim ciele zniknęły, a zastąpiło je poczucie kobiecości i akceptacji swojego ciała.

Kamil jest profesjonalny na każdym obszarze, wprowadza swobodną atmosferę, przez co nie ma problemu z momentami, które wcześniej myślałam, że będą dla mnie krępujące. Mogłam zobaczyć jak prezentuje się na zdjęciach, co pozwalało mi się rozluźnić, gdy potrzebowałam chwili przerwy, również nie było z tym problemu. Moje ciało na każdym ze zdjęć było niczym sztuka, zupełnie jakby nie należało do mnie.

Ta sesja, to nie tylko pozowanie do zdjęć, ale również otworzenie się na samą siebie i jestem ogromnie wdzięczna Kamilowi za tą szansę. Polecam każdej kobiecie, a szczególnie tej, która nie potrafi pokochać siebie, aby spróbowała sesji u Kamila, bo naprawdę warto.

Pani M.

Przez wiele lat, wskutek traumatycznych przeżyć zmagałam się z brakiem akceptacji własnego ciała i z postrzeganiem go, jako coś intymnego, czego nie należy pokazywać absolutnie nikomu. Z czasem taki sposób myślenia zaczął przejmować nade mną kontrolę, działał destrukcyjnie na moją psychikę i wpływał na podejmowane przeze mnie aktywności (zaczęłam unikać nawet chodzenia na basen w obawie przed zbytnim odsłonięciem). Propozycja sesji buduarowej osobie z takimi problemami z samoakceptacją, wiecznie chowającą się w cieniu przed oceną innych ludzi, być może wydaje się nieodpowiednim sposobem na walkę z traumą, jednak, jak się okazało, była jedynym słusznym wyjściem.

W studiu Kamila zadziała się magia. Mimo, że była to moja pierwsza sesja zdjęciowa, odczuwałam niesamowity komfort. Kamil udzielał mi wszelkich wskazówek. Sama mogłam zadecydować o zakresie sesji, a jeśli okazywało się, że z danym efektem nie czułam się pewnie, do mnie należała decyzja o odrzuceniu zdjęcia. Kamil stworzył kadry niczym z okładek magazynów, przy czym nie oczekiwał ode mnie dostosowania się na siłę do jego wizji, osiągania niemożliwych i bolesnych pozycji. Wszystko odbywało się z uwzględnieniem moich umiejętności i sprawności fizycznej. Jeśli potrzebowałam przerwy, mogłam z niej skorzystać. Kamil wydobył z mojej sylwetki to, co najlepsze, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.

Kadry są niezwykle klimatyczne, bez zastrzeżeń pod względem technicznym. Umiejętnie dobrane światło spływające po sylwetce pomogło stworzyć niesamowite obrazy. Długo nie miałam zaufania do fotografów. Byłam przekonana, że nikt nie będzie w stanie lepiej pokazać mojego ciała niż widzę je ja sama. Kamilowi się to udało.

Mimo, że od sesji minęło już trochę czasu, nadal jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności Kamila jako fotografa, jego wrażliwości na piękno i profesjonalizmu wyróżniającego go w świecie buduaru, gdzie łatwo o przekroczenie granic. Nie tylko tworzy wspaniałe fotografie, ale i przyczynia się do ogromnych zmian, jakie zachodzą wewnątrz kobiet. Z jego studia można wyjść jedynie piękniejszą, silniejszą, a przede wszystkim szczęśliwszą.

Pani A.

Zdjęcie do opinii Anny z jej buduarowej sesji zdjęciowej, która odbyła się w moim studio w Lublinie

Nasze drogi z Kamilem skrzyżowały się zupełnie przez przypadek. Podjęliśmy współpracę dot. wizażu do zdjęć, a dopiero potem zrodził się pomysł sesji dla mnie, która przez naprawdę długi czas nie mogła dojść do skutku, “bo cały czas było coś”. Dobrze, że w końcu nam się udało!

Kamil jest profesjonalistą i podchodzi bardzo zadaniowo do całej sprawy. Nigdy nie miałam większych problemów z samooceną i tym jak wygląda moje ciało, ale nie spodziewałam się, że może wyglądać aż tak dobrze z perspektywy drugiego człowieka! Zdjęcia Kamila dają możliwość spojrzenia na siebie w zupełnie inny sposób, ale one nie tylko dla mnie są piękne, one robią wrażenie na każdym, kto je zobaczy! <3

Każdej kobiecie zdecydowanie polecam spojrzeć na siebie przez obiektyw Kamila, bez znaczenia, czy masz figurę modelki, czy masz 180cm, czy ważysz 90kg, czy biust w rozmiarze A. Pewność siebie jest tylko w głowie, a te zdjęcia mogą być świetnym początkiem do pewnej zmiany i pokochania siebie.

Pani N.

O sesji buduarowej zaczęłam myśleć ok. 5 lat temu. To było moje marzenie. Z początkiem tego roku doszłam do wniosku, że chyba dojrzałam do tej decyzji, by taka sesję wykonać. Zaczęłam szukać w Internecie i natrafiłam na stronę Kamila. Po obejrzeniu portfolio Kamila oraz innych fotografów, zdecydowałam że sesję zrobi mi Kamil i nie żałuję.

W dzień sesji miałam duży stres i myśli czy nie odwołać wszystkiego ale z drugiej strony nie mogłam się doczekać. Pojechałam najpierw na makijaż oraz wykonanie fryzury. Po wykonaniu tego przez świetną wizażystkę Panią Małgosię pojechałam w umówione miejsce w jeszcze większym stresie, który okazał się zupełnie niepotrzebny, ponieważ Kamil jest bardzo sympatyczny A przede wszystkim konkretny. Kiedy tylko spotkałam się z Kamilem poczułam się jakbyśmy znali się kilka lat. Najbardziej przerażał mnie moment rozebrania się i pierwsze wyjście przed obiektyw. Z każdą minutą emocje opadały. Później był tylko śmiech, który czasem nawet przeszkadzał w wykonaniu zdjęć :)

Kamil to profesjonalista. Wytłumaczył jak oddychać, patrzeć i pozować. Wszystkie zdjęcia są niesamowite. Sesja dodała mi pewności siebie oraz podniosła moja samoocenę. Każdej kobiecie, która spotkam i która będzie miała wątpliwości, czy wykonać taka sesję, będę polecać. Kamil to mistrz fachu. Bardzo dziękuję Kamilowi oraz Pani Małgosi.

Pani M.

Dziękuję za cudne zdjęcia z sesji buduarowej. Decyzja o zamówieniu sesji tak sensualnej dojrzewała we mnie długi czas i nagle, kiedy zobaczyłam zdjęcia zrobione przez Kamila wiedziałam od razu, że chcę mieć takie zdjęcia.

>Miałam przed sesją fotograficzną trochę stresu i obaw, bo nigdy nie miałam tak odważnych zdjęć ale z drugiej strony nie mogłam się jej doczekać. Kamil zapewnił w dniu sesji usługę wizażystki – bardzo miłej i profesjonalnej Pani Małgosi, która zadbała o to abym poczuła się piękna.

Kiedy zaczęła się sesja byłam zaskoczona, gdyż od razu przestałam być spięta. Atmosfera, którą tworzy podczas sesji Kamil sprawia, że od razu znika nieśmiałość i pojawia się zmysłowość, która widoczna jest na zdjęciach. Zdjęcia wykonane przez Kamila są nie tylko zmysłowe ale przy tym eleganckie i ze smakiem.

Myślę, że każda kobieta powinna zrobić coś dla siebie i mieć taki prezent-pamiątkę na całe życie, do której będzie wracać po latach. A efekty pracy z Kamilem są naprawdę zachwycające- cudne zdjęcia w równie cudnym albumie 🤩 to wypadkowa profesjonalizmu i pasji Kamila. Dziękuję i polecam każdej kobiecie.

Pani K.

Kamil to fotograf z pasją. Potrafi tak rozładować napięcie, które towarzyszy przed sesją, że mija w mgnieniu oka. Atmosfera bardzo przyjemna, dużo śmiechu, zabawnych sytuacji. Taki fotograf to skarb dla kobiety która stoi w samej bieliźnie przed obiektywem. Sesja, która była wykonana to nagroda w konkursie na Dzień Kobiet. Dzięki temu, spełniło się moje ciche marzenie.

Sesja buduarowa to coś wspaniałego. Co do moich odczuć przed sesją krążyły myśli typu: ” nie dam rady, stres non stop, nerwówka czy będzie wszystko ok.” Po sesji mogę śmiało powiedzieć, że sesja to strzał w dziesiątkę, poczułam się tak mega kobieco. Oglądając efekty stwierdzam, że sesja wydobyła ze mnie moją zmysłowość, podkreśliła moją urodę, sprawiła, że odkryłam się na nowo i zaczęłam dostrzegać swoje piękno, wydobyła urodę mojego ciała, poznałam swoje atuty, które wcześniej uznawałam za kompleksy. Polecam każdej kobiecie taką sesje u Kamila. Z przyjemnością wrócę i wykonam kolejną sesje!!!

Pani K.

Zdjęcia Boudoir – właśnie tak powinny wyglądać, delikatne, kobiece…

Właśnie tak tez chciałam się czuć podczas tej sesji. Do tej pory jak widziałam większość zdjęć bieliźnianych u innych foto w portfolio, to przyznam, że nie chciałam robić takich zdjęć bardzo długo, bo każde było wyzywające, krzykliwe i niczym do filmów dla dorosłych.

Długo tez dlatego zastanawiałam się nad tym czy kiedykolwiek takowe zrobię.

Dobrze, że w końcu trafiłam na profesjonalistę i ktoś pokazał iż te zdjęcia nie muszą tak wcale wyglądać!

Jak zdjęcia Boudoir to tylko Kamil Jania.

Pani K.

O sesji buduarowej marzyłam od dłuższego czasu. W końcu trafiłam na Kamila i zdecydowanie nie był to przypadek! Utwierdził mnie w tym, że warto i przeprowadził przez temat buduaru w każdym calu. Dzięki temu jakiekolwiek wątpliwości zostały rozwiane.

W dzień sesji Kamil wykazał się dużym profesjonalizmem. Był świetnie przygotowany! Dodatkowo stwarzał klimat, dzięki któremu czułam się bardzo swobodnie, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Dzięki temu mogłam dość szybko się otworzyć i poczuć klimat jaki daje sesja, czerpać z tego jak najwięcej pozytywnych emocji!

Kamil potrafił wydobyć to co mam najlepsze i najpiękniejsze. Poczułam się bardzo kobieco, a zarazem nabrałam pewności siebie! Oglądając ostateczny wynik pracy ciężko mi wyjść z zachwytu. Efekt jest niesamowity! Mogłabym godzinami oglądać zdjęcia! Każdej kobiecie mniej lub bardziej świadomej swojego piękna z całego serca polecam takie doświadczenie! Pozwól uwolnić swoje naturalne piękno!

Pani M.

Wspominając sesję, w której miałam przyjemność brać udział jak również Kamila jako fotografa mogę powiedzieć tylko jedno: PEŁEN PROFESJONALIZM W KAŻDYM ASPEKCIE!! Szczerze mówiąc miałam wiele wątpliwości, czy nadaje się do tego typu zdjęć, bo jak pewnie większość kobiet mam a w zasadzie miałam masę kompleksów, o których po sesji już zapomniałam :)

Kamil przed sesją przygotował mnie do niej choćby tym, że pisaliśmy na temat tego jak sesja ma wyglądać. Jakie ja mam o niej wyobrażenie i czego oczekuję. Przesyłał mi materiały, abym mogła zorientować się na jakie zdjęcia jestem gotowa, a co chcę wykluczyć. Jest osobą bardzo kompetentną, kontaktową i godną zaufania, co jest szczególnie ważne przy tego typu sesjach.

Te kilka godzin minęło bardzo szybko w świetnej i luźnej atmosferze. Miałam pełną dowolność odnośnie wyboru stroju jak i tego które ujęcia jestem stanie zaakceptować a które odrzucić. Kamil doskonale potrafi ustawić swoją modelkę tak aby podkreślić wszystkie jej atuty i ukryć niedociągnięcia. Jestem mega zadowolona z efektów bo zdjęcia są cudne!!! KAŻDEJ KOBIECIE Z SERCA POLECAM SESJĘ U KAMILA.

Pani M.

Moja przyjaciółka miała sesje Buduarową z Kamilem i jak tylko zobaczyłam jej zdjęcia to pomyślałam „ja też takie chce!”. Skontaktowałam się z nim i od razu uprzedziłam, że ja nie umiem pozować, wiec mam nadzieje, że on ma cierpliwość, dużo cierpliwości 😉 Kamil okazał się bardzo cierpliwy, atmosfera podczas sesji była bardzo dobra, zero stresu czy wstydliwości. Kamil podpowiada pozy, które pasują do danej kobiety i jej ciała, ale też był otwarty na moje pomysły, które znalazłam w internecie przygotowując się do sesji.

Zdjęcia są bardzo piękne, nie są wulgarne, ale są super seksowne. Nikt nie ma idealnego ciała, ale jego zdjęcia pokazują nasze najlepsze cechy i na prawdę możemy się w sobie zakochać!

o co mi się najbardziej podoba w jego zdjęciach jest to, że są naturalne, bez upiększania w Photoshopie, bo one są piękne od pierwszego kliknięcia aparatu!

Pani A.

Na początku pochodziłam do tej sesji z dystansem, małym stresem, dylematem czy dobrze zrobiłam że się zgłosiłam…1000 myśli jak wyjdą te zdjęcia i ja na nich… Bo przecież mam tyle kompleksów i niedoskonałości… W między czasie byłam w ciągłym kontakcie z Kamilem… Dużo pisaliśmy, on dopytywał, tłumaczył, wysłał mi materiały do zapoznania co znacznie przybliżyło mi temat… Miałam ochotę na taką sesje i miałam dużo informacji i czasu żeby się z tą myślą oswoić… Dzięki Kamilowi miałam również zapewniony cudowny make UP i fryzurę u zdolnej Pani Małgosi.

Dzień sesji od rana był zabarwiony przeróżnymi emocjami… Od niepewności po mega radość… Oczywiście z rana same przyjemności podczas makijażu i fryzury. Punktualnie aczkolwiek w stresie spotkałam się z Kamilem… Hmmm… Nie wiem czemu stres, bo facet wytwarza super fluidy że miałam wrażenie jakbym go znała dłuższy czas… Tak więc wszystko mi wytłumaczył, jak pozować, jak oddychać, w trakcie zdjęć korygował, dał mi wolna rękę odnośnie bielizny itp… Czułam się bardzo dobrze, pomimo nagości nie czułam się skrępowana… Czułam że tego dnia jestem piękna i kobieca a Kamil bardzo mi w tym pomagał… A efekt końcowy zdjęć przerósł moje najśmielsze oczekiwania… Jestem pod mega wrażeniem!

Jesteś gotowa zaplanować swoją sesję buduarową?