Nasz Zespół

Kamil Jania
Kamil JaniaFotograf
Pokazuje kobietom ich naturalne piękno, jednocześnie zmieniając sposób w jaki o sobie myślą.
W wolnych chwilach uczę się nowych rzeczy i technik do wykorzystania podczas sesji.
CODE OF STYLE Małgorzata Wolska
CODE OF STYLE Małgorzata WolskaWizaż i stylizacja włosów
Gosia – wizażystka, z którą współpracujemy w Lublinie.
Wykona makijaż i fryzurę, które będą dostosowane do typu urody i charakteru sesji, aby wydobyć naturalne piękno każdej kobiety.
Anna Szymaniak Makeup
Anna Szymaniak MakeupWizaż
Ania, która swoją osobowością oraz pięknie wykonanym makijażem sprawia, że każda klientka czuje się piękna, szczęśliwa i gotowa na wszystko, co przyniesie dzień.

Dlaczego Buduar?

Wszystko co robię w życiu, musi mieć dla mnie sens, być po coś. Buduar to nie są po prostu kolejne ładne zdjęcia, dzięki Buduarowi mam ten przywilej aby wykonać zdjęcia tak piękne i poruszające, że są w stanie zmienić sposób w jaki o sobie myślisz. Mogę brać udział w procesie pokazywania, nie mówienia, kobiecie jaka naprawdę jest wspaniała. Jestem świadkiem tego jak kobieta docenia swoją wartość, widzi swoją siłę i swoje prawdziwe piękno. Po prostu magia… nie wyobrażam sobie robienia czegoś innego.

Wszystkie kobiety jakie spotkałem w życiu są na swój sposób niesamowite i wiem, że Ty też jesteś. W codziennym biegu i ciągłym dbaniu o innych zapominasz o zatrzymaniu się na chwile i pomyśleniu o sobie. Jestem tutaj aby pomóc Ci docenić samą siebie. Jesteś doskonała i teraz jest czas abyś to dostrzegła. Buduar to znacznie więcej niż zdjęcia w bieliźnie to jest podróż, która zmienia sposób w jaki o sobie myślisz. Nauczy Cię widzieć w sobie to co najlepsze. Poznasz swoje niedoskonałości i zrozumiesz, że to dzięki nim jesteś idealna. Dzięki buduarowi pokonasz swoje obawy i uwierzysz w siebie. Jestem tutaj, aby pomóc Ci w tej podróży w zakochiwaniu się w samej sobie i prawdopodobnie w wyniku tego procesu spowodujemy opad paru szczęk 😉

Wyróżniony Przez:

Firmy Partnerskie

The Sugar Room
The Sugar RoomGabinet profesjonalnej depilacji pastą cukrową
Sugar Room
Gabinet profesjonalnej depilacji pastą cukrową. Jeśli chcesz w komfortowy, skuteczny i bezpieczny sposób pozbyć się niechcianych włosków, to Zapraszamy do nas.
– jest to najbardziej delikatna i naturalna metoda usuwania włosków
– po depilacji pastą cukrową skóra jest mniej podrażniona niż po depilacji woskiem
– efekt utrzymuje się około 2 tygodni po zabiegu
– po depilacji gwarantujemy, że Twoja pewność siebie na pewno wzrośnie

I Ty pokochaj depilację pastą cukrową – dołącz do setek zadowolonych klientek.

Fenomen, studio fryzur i kosmetyki
Fenomen, studio fryzur i kosmetykiStylizacja Włosów i Makijaż
„Fenomen to miejsce na kosmetyczno-fryzjerskiej mapie Lubelszczyzny, które wyrosło z miłości, talentu i pasji.
Jedyne, niepowtarzalne o cudownej atmosferze, gdzie po przekroczeniu drzwi czekają nas uśmiechy i fantastyczne humory a przede wszystkim to miejsce, gdzie można być sobą.”

Jesteś gotowa aby zaplanować swoją sesję buduarową?

Skontaktuj się aby dowiedzieć się więcej