O mnie

Kamil Jania
Kamil JaniaWłaściciel/Fotograf

Wszystko co robię w życiu, musi mieć dla mnie sens, być po coś. Buduar to nie są po prostu kolejne ładne zdjęcia, dzięki Buduarowi mam ten przywilej aby wykonać zdjęcia tak piękne i poruszające, że są w stanie zmienić sposób w jaki o sobie myślisz. Mogę brać udział w procesie pokazywania, nie mówienia, kobiecie jaka naprawdę jest wspaniała. Jestem świadkiem tego jak kobieta docenia swoją wartość, widzi swoją siłę i swoje prawdziwe piękno. Po prostu magia… nie wyobrażam sobie robienia czegoś innego.

Wszystkie kobiety jakie spotkałem w życiu są na swój sposób niesamowite i wiem, że Ty też jesteś. W codziennym biegu i ciągłym dbaniu o innych zapominasz o zatrzymaniu się na chwile i pomyśleniu o sobie. Jestem tutaj aby pomóc Ci docenić samą siebie. Jesteś doskonała i teraz jest czas abyś to dostrzegła. Buduar to znacznie więcej niż zdjęcia w bieliźnie to jest podróż, która zmienia sposób w jaki o sobie myślisz. Nauczy Cię widzieć w sobie to co najlepsze. Poznasz swoje niedoskonałości i zrozumiesz, że to dzięki nim jesteś idealna. Dzięki buduarowi pokonasz swoje obawy i uwierzysz w siebie. Jestem tutaj, aby pomóc Ci w tej podróży w zakochiwaniu się w samej sobie i prawdopodobnie w wyniku tego procesu spowodujemy opad paru szczęk 😉

Wielokrotnie Nagradzany Fotograf Boudoir

Chyba jako jedyny fotograf w Polsce jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Fotografów Boudior (AIBP)

https://www.aibphotog.com

Dzięki temu mam możliwość nauki od najlepszych na świecie fotografów w tej branży oraz brania udziału w konkursach organizowanych przez stowarzyszenie (zdjęcie dnia/miesiąca/roku/ okładka magazynu PHILOSOPHIE).

Pod zdjęciami znajdują się linki do wpisów na oficjalnym blogu AIBP zawierających moje nagrodzone zdjęcia oraz zdjęcia innych wyróżnionych uczestników danego konkursu.

Chcesz zaplanować swoją sesję buduarową?

Skontaktuj się aby dowiedzieć się więcej