Przejdź do treści

Czym jest Sesja Buduarowa?

Sesja buduarowa zwana jest również sesją sensualną lub sesją kobiecą. Efektem takiej usługi fotograficznej są niezwykle zmysłowe oraz kobiece fotografie, dzięki którym panie, które przychodzą na taką sesję, zwiększają swoją samoakceptację oraz dostrzegają ukryte piękno. Warto podkreślić, że w trakcie sesji wydobywane są przede wszystkim atuty pozującej kobiety w dobrze dobranym świetle i odpowiedniej aranżacji. Wielu z nas buduar kojarzy się z bielizną i nagim ciałem, jednak sesja kobieca w takim stylu może być dowolnie zaaranżowana. Dobrze wykonane zdjęcie buduarowe jest przesiąknięte kobiecością, pięknem i pewnością siebie, jaką emanuje fotografowana klientka. Taka sesja jest niezwykle wyjątkowym prezentem dla ukochanego, ale również dla samej kobiety.

Sesja kobieca – Lublin

Profesjonalna sesja kobiecajak opisywana sesja buduarowa, kierowana jest do mieszkanek Lublina oraz okolic. Oczywiście nie trzeba być zawodową modelką, ponieważ z takiej usługi może skorzystać każda kobieta, która chce zwiększyć świadomość własnego ciała i poczuć się pewniej. Co zatem warto zabrać ze sobą na sesję buduarową, jeśli się na nią zdecydujemy? Z pewnością dobry humor! Doświadczony fotograf jest w stanie poprzez trafne wskazówki wydobyć z danego zdjęcia klimat i pozwolić kobiecie poczuć się pięknie. Co ważne, jest to usługa kierowana do „zwykłych” kobiet, które do tej pory nie pozowały i nie są profesjonalnymi modelkami.

Gdzie odbywa się sesja kobieca buduarowa?

Buduarowe sesje wymagają niesamowitej atmosfery pełnej tajemniczości, zmysłowości i ciekawości ze strony modelki. Wybór wnętrza ma ogromne znaczenie do budowania klimatu samych kadrów, dlatego zdecydowana większość sesji zdjęciowych buduarowych odbywa się w stylizowanym apartamencie. Studio Boudoir w Lublinie z dużymi oknami skierowanymi na południową stronę i intrygującym balkonem to wymarzone miejsce na pierwszą sesję dla kobiet, które jeszcze nigdy nie miały doświadczenia przed obiektywem. Atutem jest duża ilość naturalnego światła, które umożliwia wykonanie niezwykle nastrojowych, zmysłowych ujęć. Wybierając się po raz pierwszy na sesję, możesz umówić się na bezpłatną konsultację. Podczas niej zapoznasz się z otoczeniem, a ja wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na Twoje wszystkie pytania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby sesja kobieca buduarowa odbywała się w innym miejscu. Panie, chcąc spełnić swoje marzenia, chętnie decydują się na plener bądź inną lokalizację, która współgra z ich charakterem.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa buduarowa?

Sesja zdjęciowa buduarowa to kilkugodzinne doświadczenie, które wymaga zaangażowania obu stron. Miejsce, makijaż, fryzura i wskazówki dotyczące ujęć to detale, które są nieodłącznym elementem każdej fotografii. Pozwalają odkryć wyjątkową charyzmę modelki. Cena jest zależna od wielu czynników, a jej koszty zaczynają się od 595 zł. Warto jednak pamiętać, że doświadczenie sesji buduarowej wymaga skrupulatnie ustalonego planu i przygotowania. Jako profesjonalista pomagam na każdym etapie, aby zarówno czas poświęcony na przygotowanie do sesji, jak i moment wykonywania zdjęć były przyjemnością oraz miłym wspomnieniem. Wysyłając zapytanie przez formularz bądź indywidualną konsultację, pomogę zapoznać się ze szczegółami. W czasie krótkiej rozmowy staram się odpowiadać na wszelkie nurtujące pytania. 

Sesja buduarowa wymaga współpracy między modelką a fotografem, dlatego już od samego początku opieram się na pozytywnych relacjach, respektując przestrzeń klientki. Luźna atmosfera przełamuje kompleksy i początkową niechęć do pozowania. Chwila rozmowy w dniu sesji wystarczy, aby poczuć się wyjątkowo, a następnie zobaczyć, jak przepięknie możesz się prezentować na zdjęciach.

Jesteś gotowa zaplanować swoją sesję buduarową?