Przejdź do treści

Najczęściej Zadawane Pytania

ILE KOSZTUJE BUDUAROWA SESJA ZDJĘCIOWA?

Buduarowa sesja zdjęciowa jest luksusowym całodniowym doświadczeniem i jej cena zaczyna się od 695 zł. Jestem tutaj aby Ci pomóc w każdym aspekcie przygotowania do oraz w czasie sesji, tak aby efekty były zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Wyślij zapytanie na e-mail aby otrzymać pełny cennik lub aby umówić się konsultację w studio lub rozmowę telefoniczną. Podczas takiej konsultacji można poznać się oraz uzyskać odpowiedzi na pozostałe pytania związane z sesją zdjęciową. Jest to również doskonały sposób na rozładowanie stresu związanego z sesją!

NIE JESTEM MODELKĄ, NIGDY NIE MIAŁAM SESJI ZDJĘCIOWEJ. CZY TO JEST PROBLEM?

Przez lata fotografowania robiłem zdjęcia kobietom w różnym wieku, rozmiarze i typie budowy ciała. Nikt do mnie nie zgłasza się z wiedzą o pozowaniu a finalnie otrzymuje fantastyczne zdjęcia! Przeczytaj moje referencje aby przekonać się jak wygląda buduarowe doświadczenie. Zatrudniasz mnie abym sprawił, że będziesz się czuła najpiękniej i najlepiej niż kiedykolwiek i gwarantuje Ci, że z sesji wyjdziesz z nową pewnością siebie. Twoim jedynym zadaniem jest się zrelaksować i dobrze bawić. Połączenie pozy, oświetlenia i moich instrukcji sprawi, że pokochasz swoje zdjęcia.695

CZY MOJE ZDJĘCIA POJAWIĄ SIĘ W INTERNECIE?

Nie! Chyba, że się na to zgodzisz. Na wszystkie zdjęcia zamieszczone na mojej stronie otrzymałem pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku od osób się na nich znajdujących. Prywatność jest dla mnie bardzo ważna. Jeśli nie chcesz abym je udostępniał jest to jak najbardziej w porządku. Jeśli się zgodzisz na udostępnienie zdjęć BARDZO chętnie się nimi podzielę, aby pokazać innym kobietom jak mogą wyglądać i się czuć podczas sesji.

MAM NIEDOSKONAŁOŚCI, CZY POPRAWISZ JE W PHOTOSHOPIE?

Tak! Photoshop może zredukować a nawet wyeliminować najczęściej występujące niedoskonałości. Nigdy nie byłem fanem zdjęć tak mocno przerobionych, że ludzie wyglądają jak plastikowe lalki. Mam pewność, że za pomocą odpowiedniego ustawienia ciała oraz oświetlenia sprawię, że będziesz wyglądać świetnie, taka jaka jesteś. Photoshop może być potem wykorzystany aby dopracować małe szczegóły.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE?

Sesje odbywają się w moim studio stylizowanym na apartament mamy do dyspozycji cudowne światło z ogromnych okien i możliwość dowolnej aranżacji dostępnej przestrzeni. Studio jest dostępne bez dodatkowych opłat w ramach sesji zdjęciowej. Jeśli masz taki pomysł jest możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji lub plenerze.

CZY NA SESJĘ MOGĘ PRZYPROWADZIĆ PRZYJACIÓŁKĘ?

Tak! Kogokolwiek kto sprawi, że będziesz się czuła komfortowo i bardziej pewna siebie.

CZY MAKIJAŻ I FRYZURA JEST ZAPEWNIONA?

Tak! Makijaż i ułożenie fryzury jest nieodłączną częścią buduarowej sesji zdjęciowej. Usiądź i zrelaksuj się, napij się kawy i porozmawiaj z nami przez chwilę tuż przed Twoją sesją.

W TYM MOMENCIE NIE WIEM, KTÓRY PRODUKT WYBRAĆ. CZY MOGĘ ZADECYDOWAĆ GDY ZOBACZĘ SWOJE ZDJĘCIA?

Tak! Chwilę po zakończeniu zdjęć siadamy przed komputerem i wspólnie przeglądamy wszystkie zdjęcia, które powstały podczas sesji i wybieramy te najlepsze. Następnie decydujesz które i w jakiej ilości i formie chcesz je kupić. Mogą to być wersje elektroniczne, fotoalbumy, wydruki wielkoformatowe, plakaty, wydruki na szczotkowanym aluminium lub pod akrylem. Na zdjęcia w wersji elektronicznej będziesz czekać do 14 dni natomiast na produkty fizyczne do 30 dni.

Jesteś gotowa zaplanować swoją sesję buduarową?