Kamil Jania Boudoir – Opinie:

Pani K.

O sesji buduarowej marzyłam od dłuższego czasu. W końcu trafiłam na Kamila i zdecydowanie nie był to przypadek! Utwierdził mnie w tym, że warto i przeprowadził przez temat buduaru w każdym calu. Dzięki temu jakiekolwiek wątpliwości zostały rozwiane.

W dzień sesji Kamil wykazał się dużym profesjonalizmem. Był świetnie przygotowany! Dodatkowo stwarzał klimat, dzięki któremu czułam się bardzo swobodnie, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Dzięki temu mogłam dość szybko się otworzyć i poczuć klimat jaki daje sesja, czerpać z tego jak najwięcej pozytywnych emocji!

Kamil potrafił wydobyć to co mam najlepsze i najpiękniejsze. Poczułam się bardzo kobieco, a zarazem nabrałam pewności siebie! Oglądając ostateczny wynik pracy ciężko mi wyjść z zachwytu. Efekt jest niesamowity! Mogłabym godzinami oglądać zdjęcia! Każdej kobiecie mniej lub bardziej świadomej swojego piękna z całego serca polecam takie doświadczenie! Pozwól uwolnić swoje naturalne piękno!

Pani M.

Wspominając sesję, w której miałam przyjemność brać udział jak również Kamila jako fotografa mogę powiedzieć tylko jedno: PEŁEN PROFESJONALIZM W KAŻDYM ASPEKCIE!! Szczerze mówiąc miałam wiele wątpliwości, czy nadaje się do tego typu zdjęć, bo jak pewnie większość kobiet mam a w zasadzie miałam masę kompleksów, o których po sesji już zapomniałam :)

Kamil przed sesją przygotował mnie do niej choćby tym, że pisaliśmy na temat tego jak sesja ma wyglądać. Jakie ja mam o niej wyobrażenie i czego oczekuję. Przesyłał mi materiały,abym mogła zorientować się na jakie zdjęcia jestem gotowa, a co chcę wykluczyć. Jest osobą bardzo kompetentną, kontaktową i godną zaufania, co jest szczególnie ważne przy tego typu sesjach.

Te kilka godzin minęło bardzo szybko w świetnej i luźnej atmosferze. Miałam pełną dowolność odnośnie wyboru stroju jak i tego które ujęcia jestem stanie zaakceptować a które odrzucić. Kamil doskonale potrafi ustawić swoją modelkę tak aby podkreślić wszystkie jej atuty i ukryć niedociągnięcia. Jestem mega zadowolona z efektów bo zdjęcia są cudne!!! KAŻDEJ KOBIECIE Z SERCA POLECAM SESJĘ U KAMILA.

Pani M.

Moja przyjaciółka miała sesje Buduarową z Kamilem i jak tylko zobaczyłam jej zdjęcia to pomyślałam „ja też takie chce!”. Skontaktowałam się z nim i od razu uprzedziłam, że ja nie umiem pozować, wiec mam nadzieje, że on ma cierpliwość, dużo cierpliwości 😉 Kamil okazał się bardzo cierpliwy, atmosfera podczas sesji była bardzo dobra, zero stresu czy wstydliwości. Kamil podpowiada pozy, które pasują do danej kobiety i jej ciała, ale też był otwarty na moje pomysły, które znalazłam w internecie przygotowując się do sesji.

Zdjęcia są bardzo piękne, nie są wulgarne, ale są super seksowne. Nikt nie ma idealnego ciała, ale jego zdjęcia pokazują nasze najlepsze cechy i na prawdę możemy się w sobie zakochać!
To co mi się najbardziej podoba w jego zdjęciach jest to, że są naturalne, bez upiększania w Photoshopie, bo one są piękne od pierwszego kliknięcia aparatu!

Pani M.

Kamil jest bardzo profesjonalny, świetnie przygotowany do sesji. Jest bardzo kontaktowa osobą, niezwykle miłą i pomocną. Z kobiecego piękna potrafi wydobyć to co najlepsze i najpiękniejsze, a ewentualnie coś czego nie akceptujemy pokazać w sposób, który nikt nie powie, że może to być wadą. Jego zdjęcia pokazują jak można poczuć się jeszcze piękniejszą i zaakceptować siebie, dodatkowo podnosząc swoją samoocenę.

Po wspólnej sesji ciężko jest opisać odczucia, bo samo słowo pozytywnie to zdecydowanie za mało. Wszystkie zdjęcia są niesamowicie kobiece, subtelne i zmysłowe. Nie ukrywam, że liczę na kolejną wspólną sesję, gdzie będziemy mogli znowu stworzyć coś tak niesamowitego.

Pani. A.

Na początku pochodziłam do tej sesji z dystansem, małym stresem, dylematem czy dobrze zrobiłam że się zgłosiłam…1000 myśli jak wyjdą te zdjęcia i ja na nich… Bo przecież mam tyle kompleksów i niedoskonałości… W między czasie byłam w ciągłym kontakcie z Kamilem… Dużo pisaliśmy, on dopytywał, tłumaczył, wysłał mi materiały do zapoznania co znacznie przybliżyło mi temat… Miałam ochotę na taką sesje i miałam dużo informacji i czasu żeby się z tą myślą oswoić… Dzięki Kamilowi miałam również zapewniony cudowny make UP i fryzurę u zdolnej Pani Małgosi.

Dzień sesji od rana był zabarwiony przeróżnymi emocjami… Od niepewności po mega radość… Oczywiście z rana same przyjemności podczas makijażu i fryzury. Punktualnie aczkolwiek w stresie spotkałam się z Kamilem… Hmmm… Nie wiem czemu stres, bo facet wytwarza super fluidy że miałam wrażenie jakbym go znała dłuższy czas… Tak więc wszystko mi wytłumaczył, jak pozować, jak oddychać, w trakcie zdjęć korygował, dał mi wolna rękę odnośnie bielizny itp… Czułam się bardzo dobrze, pomimo nagości nie czułam się skrępowana… Czułam że tego dnia jestem piękna i kobieca a Kamil bardzo mi w tym pomagał… A efekt końcowy zdjęć przerósł moje najśmielsze oczekiwania… Jestem pod mega wrażeniem!

Pani M.

Kamil to profesjonalista w każdym calu! Sesja przebiegła w fajnej atmosferze, nikt nie był spięty i zestresowany. Świetnie dopasował się do sytuacji, kiedy na sesję mieliśmy ograniczoną ilość czasu. Bez marnowania cennych minut, szybka decyzja- prezentacja i działanie. Lubię takich ludzi- konkretnych, szybkich i słownych. Do tego zdjęcia gotowe w tempie ekspresowym 😉 Polecam i dziękuję za współpracę!

Pani K.

Odczucia po sesji są mega pozytywne. Kamil potrafi fajnie wprowadzić w klimat bez uczucia dyskomfortu, żeby fajnie i komfortowo zachować się przed kamerą. Nie naciska i współpracuje z osobą, żeby poznać na ile może popuścić wodze wyobraźni.

Jesteś gotowa aby zaplanować swoją sesję buduarową?

Skontaktuj się aby dowiedzieć się więcej