Przejdź do treści
Previous slide
Next slide

Kamil Jania Boudoir: Wyjątkowa Sesja Buduarowa w Lublinie

Chcesz mieć piękne, zmysłowe zdjęcia? Marzy Ci się Buduarowa sesja zdjęciowa, ale nieco brakuje Ci odwagi? Jesteś z Lublina lub okolic? Mogę spełnić Twoje pragnienie! Z przyjemnością wprowadzę Cię krok po kroku w klimat sesji buduarowej.

Czym charakteryzuje się taka sesja? Nieformalnym, prywatnym, magicznym klimatem. Dzięki temu odprężona i rozluźniona możesz mieć zdjęcia, o jakich zawsze marzyłaś. Możesz poczuć się divą – zmysłową, pewną siebie i kobiecą. Możesz uwodzić i cieszyć się swoją cielesnością. Możesz przekonać się na własne oczy, jak bardzo jesteś atrakcyjna i seksowna! Nie wierzysz? Sądzisz, że “inne może owszem, ale nie ja”? To nieprawda! Każda Kobieta jest piękna i wyjątkowa, musisz tylko pozwolić sobie samej to odkryć. Jeśli nadal masz wątpliwości, stań przed obiektywem w bezpiecznej i kameralnej atmosferze, a potem podziwiaj niezwykły efekt. Od razu poczujesz się piękniejsza, pewniejsza siebie i bardziej atrakcyjna. Jak gwiazda, którą kocha obiektyw! Serdecznie zapraszam Cię na naprawdę wyjątkową Buduarową sesję zdjęciową w Lublinie.

Dlaczego warto zdecydować się na Buduarową sesję zdjęciową?

 W jaki sposób sesja buduarowa odmieniła Twoje życie? Kobiety, które się do mnie zgłaszają czasami nie wiedzą czego się spodziewać. Każda z nich jest inna i niepowtarzalna, każda będzie przeżywać te doświadczenie na swój sposób. Wiele kobiet po buduarowej sensualnej sesji mówi i czuje się podobnie, są spełnione i szczęśliwe, że zdecydowały się na ten krok. Nauczyły się akceptować to jak wyglądają a niedoskonałości wydają się nie być aż tak istotne lub wręcz znikają. Kobiety, którym miałem przywilej robić zdjęcia po sesji są prawdziwie odmienione, często czują się pewniejsze, bardziej lubią swoje ciała. Czują coś czego być może już nie czuły od wielu lat.

Twój fotograf

Wszystko co robię w życiu, musi mieć dla mnie sens, być po coś. Buduar to nie są po prostu kolejne ładne zdjęcia, dzięki Buduarowi mam ten przywilej aby wykonać zdjęcia tak piękne i poruszające, że są w stanie zmienić sposób w jaki o sobie myślisz. Mogę brać udział w procesie pokazywania, nie mówienia, kobiecie jaka naprawdę jest wspaniała. Jestem świadkiem tego jak kobieta docenia swoją wartość, widzi swoją siłę i swoje prawdziwe piękno. Po prostu magia… nie wyobrażam sobie robienia czegoś innego.

Najczęściej zadawane pytania

Buduarowa sesja zdjęciowa jest luksusowym całodniowym doświadczeniem i jej cena zaczyna się od 695 zł. Jestem tutaj aby Ci pomóc w każdym aspekcie przygotowania do oraz w czasie sesji, tak aby efekty były zgodne z Twoimi oczekiwaniami. 

Przez lata fotografowania robiłem zdjęcia kobietom w różnym wieku, rozmiarze i typie budowy ciała. Nikt do mnie nie zgłasza się z wiedzą o pozowaniu a finalnie otrzymuje fantastyczne zdjęcia! Przeczytaj moje referencje aby przekonać się jak wygląda buduarowe doświadczenie. Zatrudniasz mnie abym sprawił, że będziesz się czuła najpiękniej i najlepiej niż kiedykolwiek i gwarantuje Ci, że z sesji wyjdziesz z nową pewnością siebie. Twoim jedynym zadaniem jest się zrelaksować i dobrze bawić. Połączenie pozy, oświetlenia i moich instrukcji sprawi, że pokochasz swoje zdjęcia.

Nie! Chyba, że się na to zgodzisz. Na wszystkie zdjęcia zamieszczone na mojej stronie otrzymałem pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku od osób się na nich znajdujących. Prywatność jest dla mnie bardzo ważna. Jeśli nie chcesz abym je udostępniał jest to jak najbardziej w porządku. Jeśli się zgodzisz na udostępnienie zdjęć BARDZO chętnie się nimi podzielę, aby pokazać innym kobietom jak mogą wyglądać i się czuć podczas sesji.

Tak! Photoshop może zredukować a nawet wyeliminować najczęściej występujące niedoskonałości. Nigdy nie byłem fanem zdjęć tak mocno przerobionych, że ludzie wyglądają jak plastikowe lalki. Mam pewność, że za pomocą odpowiedniego ustawienia ciała oraz oświetlenia sprawię, że będziesz wyglądać świetnie, taka jaka jesteś. Photoshop może być potem wykorzystany aby dopracować małe szczegóły.

Sesje odbywają się w moim studio stylizowanym na apartament mieszczącym się w Lublinie, mamy do dyspozycji cudowne światło z ogromnych okien i możliwość dowolnej aranżacji dostępnej przestrzeni. Studio jest dostępne bez dodatkowych opłat w ramach sesji zdjęciowej. Jeśli masz taki pomysł jest możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji lub plenerze.

Oczywiście! Kogokolwiek kto sprawi, że będziesz się czuła komfortowo i bardziej pewna siebie.

Tak! Makijaż i ułożenie fryzury jest nieodłączną częścią buduarowej sesji zdjęciowej. Usiądź i zrelaksuj się, napij się kawy i porozmawiaj z nami przez chwilę tuż przed Twoją sesją.

Tak! Chwilę po zakończeniu zdjęć siadamy przed komputerem i wspólnie przeglądamy wszystkie zdjęcia, które powstały podczas sesji i wybieramy te najlepsze. Następnie decydujesz które i w jakiej ilości i formie chcesz je kupić. Mogą to być wersje elektroniczne, fotoalbumy, wydruki wielkoformatowe, plakaty, wydruki na szczotkowanym aluminium lub pod akrylem. Na zdjęcia w wersji elektronicznej będziesz czekać do 14 dni natomiast na produkty fizyczne do 30 dni.

Przydatne linki

 Jeśli chcesz poznać relacje z sesji zdjęciowych, zapraszam do zapoznania się z opiniami moich klientek. A jeśli chcesz zobaczyć próbki mojej pracy, zobacz moje portfolio.

Zobacz także metamorfozy kobiet, które zdecydowały się na sesję buduarową właśnie u mnie.

Tutaj znajdziesz cennik moich usług

Serdecznie zapraszam!

Aktualnie wszystkie terminy są zajęte – zapisz się na listę kolejkową, poinformuje Cię gdy zwolni się termin.

 

Aktualnie wszystkie terminy są zajęte – zapisz się na listę kolejkową, poinformuje Cię gdy zwolni się termin.